Een foto maken is niet moeilijk. Even op het knopje drukken en we hebben een foto. Maar is die ook goed? Toont die echt wat we willen vertellen? Wij gaan fotograferen wat we leuk vinden en op die manier iets vertellen over onszelf. We zoeken samen naar verschillende manieren om onze leuke knuffels, hippe kleren, lekker fruit op een originele manier in beeld te brengen. We maken springfoto’s en spookfoto’s. We leren kijken vanuit verschillende hoeken en kijken daarbij naar het licht, de achtergrond en/of omgeving. We leren goed scherpstellen.
Ik geef jullie tips&tricks om mooie en interessante foto’s te maken van de dingen waar jullie van houden of die jullie gewoon mooi vinden.
Op het einde maken we er een mooie collage van: Kijk, dit vind ik leuk.
Prijzen |
Basisprijs
: € 70
|
Extra | 1ste week zomervakantie van maandag 3 juli t.e.m. vrijdag 7 juli - NM van 14 tot 17 uur Online inschrijven van 18 april t.e.m. 26 juni Meebrengen: compactcamera (liefst reflexcamera), lader of reservebatterijen, geheugenkaartje, de handleiding van de camera als deze nog beschikbaar is, een koekje en een drankje voor de pauze Cursuscode: zomer202314 |